2019 Resmi Tatil Günleri

2019 yılı yaklaşırken resmi tatil günlerine bakarak tatil planlarını yapmaya başlamak istiyoruz. İşte 2019 yılında Yılbaşı, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 30 Ağustos, 29 Ekim, Ramazan ve Kurban Bayramları’nın hangi güne denk geldiği, beklenen resmi tatiller ve bayramlar…

  • Resmi Tatiller Hangi Güne Denk Geliyor?

  • Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı Ne Zaman, Kaç Gün?

  • Memurlar ve Çalışanlar Kaç Gün Resmi Tatil İzni Kullanacak?

 

YILBAŞI TATİLİ

2019 yılının ilk günü Salı, Pazartesi gecesi 2018 yılının son günü olacak, yeni yıla tatil ile başlıyoruz, yılın ilk resmi tatili. Pazartesi işyerinden izin alabilenler için haftasonu ile birlikte 4 günlük bir tatil bizi bekliyor.

 

ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan, 2019 yılında Salı gününe denk geliyor. Yine pazartesi izin alabilecekler için haftasonu ile birlikte 4 günlük bir tatil bizi bekliyor.

 

İŞÇİ BAYRAMI

1 Mayıs, bu sene Çarşamba gününe denk geliyor.

 

ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI

19 Mayıs bu sene Pazar gününe denk geliyor. Olur böylesi diyoruz ve devam ediyoruz.

 

RAMAZAN BAYRAMI

Ramazan Bayramı’nın arefe günü 3 Haziran Pazartesi gününe denk geliyor ve bu da yarım günün tatil olması demek. 4 Haziran Salı,  5 Haziran Çarşamba ve 6 Haziran Perşembe günleri ise bayramın diğer günleri. 9 günlük bir bayram tatili beklentisi içersindeyiz...

 

DEMOKRASİ ve ÖZGÜRLÜKLER GÜNÜ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü bu sene Pazartesi gününe denk geliyor. Haftasonu ile birlikte birleştirince 3 günlük bir tatil bizi bekliyor olacak...

 

KURBAN BAYRAMI

Kurban Bayramı’nın arefesi 10 Ağustos Cumartesi gününe denk geliyor. 11 Ağutos Pazar, 12 Ağustos Pazartesi, 13 Ağustos Salı ve 14 Ağustos Çarşamba günü bayramın diğer günleri.

Yine 9 günlük bir bayram tatili beklentisi içindeyiz arkadaşlar...

 

ZAFER BAYRAMI

30 Ağustos bu sene Cuma gününe denk geliyor. 3 günlük güzel bir hafatsonu tatili bizleri bekliyor olacak...

 

CUMHURİYET BAYRAMI

29 Ekim, bu yıl Salı gününe denk geliyor. Pazartesi izin alabilecekler için haftasonu ile birleşince çalışanlar 4 günlük tatil keyfi yapılabilir.

 

Yıl içerisinde yapacağınız erken planlama, cebinizi yakından ilgilendirdiği gibi seyahat süresince gezeceğiniz yerleri belirlemeniz ve maddi durumunuzu bu yönde ayarlamanıza fırsat verir. Özellikle seyahat etmeyi seven insanlar erken rezervasyon fırsatlarını kullanarak ucuz uçak bileti ve konaklama için olabildiğince erken davranmak ister. Biz de seyahat takvimizi 3 ila 6 ay öncesinden hazırlarız. Erken hareket etmenin, son dakika davrananlara göre daha avantajlı olduğunu hepimiz biliriz.

Hemen plan yapmaya başlarken, erken rezervasyon fırsatları ile villa kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2019 yılı fiyatları belli olan Tatil Villalarımızı incelemek için tıklayabilirsiniz.

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !