2020 ERKEN REZERVASYON FIRSATLARI

BALAYI VİLLALARI ve MUHAFAZAKAR VİLLADA TATİL

YAPMAK İSTEYENLER İÇİN BAŞLADI.

Erken rezervasyon fırsatları diğer turizm dallarında olduğu gibi Kiralık Villa firmamızda da başladı. Bu yıl villada tatil yapan tatilciler oldukça artmıştı ve villalar 3 ay öncesinden dolmaya başladı. Yer ayırtma konusunda geç kalan tatilcilerimiz son dakikada yer bulmakta zorlandıkları gibi istedikleri özelliklerde villa bulamayıp tatillerini istedikleri gibi yapamadılar.

kiralık muhafazakar villa

Özellikle muhafazakar ailelerin ve balayı çiftlerinin başına gelen bu durumun en büyük sebebi, bahçesi tam korunaklı villa sayısının fazla olmamasından kaynaklanıyor. Havuzu dışarıdan görünmeyen bir villada tatil yapmak isteyen tatilcilerimizin 2020 yılında tekrar zor durumda kalmaması için biz Tatilimden firması olarak Erken Rezervasyon dönemi başlattık ve bu dönemde villa kiralamak isteyen tatilcilerimize özel fırsatlar sunuyoruz.

2020 yılı villa kiralama için rezervasyon yaptırmak isteyen tatilcilerimiz beğendikleri villanın sadece %15'ini ödeyerek villayı kendilerine rezerve etmiş olacaklar ve tatillerine 30 gün kalaya kadar rezervasyonlarını iptal etmek isterlerse herhangi bir kesinti olmadan paralarını iade alabileceklerdir.

Sürpriz olarak da bazı korunaklı villalarımızda Erken Rezervasyon döneminde 2019 yılı fiyatları geçerli olacaktır.

kiralık korunaklı balayı villası

Muhafazakar Villa yada bir diğer değiş ile Korunaklı Villa kiralamak isteyen tatilcilerimiz için veya Balayı Villası kiralayıp evliliklerinin ilk günlerinde sakin, huzur dolu ve özel zaman geçirmek isteyen tatilcilerimiz için bu fırsat kaçmaz, paranız çöpe gitmeyecek, Türsab'a bağlı resmi bir seyahat acentası güvencesiyle 2020 yılı için tatilinizi planlayacaksınız.

Tatilimden.com ekibi olarak 2020 yılında mağdur olmadan, güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !