KİRALIK BALAYI VİLLASI

Neden Balayı Villasında Balayı Tatili Yapılır?

2017 seneninde yeni evli çiftler balayı tatilleri için Akdeniz’deki otellerden ziyade Fethiye ve Kalkan bölgesindeki kiralık balayı villalarına yoğun alaka gösterdiler. Muhafazakar kesimin daha çok ilgi duyduğu bu villalarda balayı tatili yapmak hemen hemen otel ücretleri ile aynı rakamlara geldiği için, balayı çiftleri daha çok tercih ettiler.

balayı villası

Nisan ayı gibi yoğun bir şekilde başlayan düğünler, kasım sonuna kadar sürmektedir. Düğün stresi, heyecanı, yorgunluğu ve düğünden sonraki başbaşa kalma isteği balayı çiftlerini BALAYI VİLLALARI'na yönlendirdi. Ayrıca en özel anların yaşanacağı bu dönemde yeni evli çiftlerimiz havuzda doya doya keyif yapmak, tatil müddetince bütün vaktini eşiyle başbaşa geçirme isteği, dış dünyadan uzaklaşmak gibi istekler, bu çiftlerin otellerde rahat edemeyeceği ve villada tatil yapmanın daha iyi bir alternatif olduğu fikrine varıp, bizim şirketimiz gibi villa kiralama hizmeti veren firmalara yöneltti. Bütün bunların yanında tatiliniz müddetince kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğini bilmenin verdiği rahatlık başka bir tercih sebebi oldu.

Muhafazakar Balayı Villası kiralamak isteyenler, tabi ki yalnızca muhafazakar aileler değiller. Yeni evli çiftlerin çoğu evliliğinin ilk günlerindeki bu özel anların çok güzel bir şekilde geçmesini istiyorlar. Bu yüzden her kesimden çok ilgi gören balayı villalarında rezervasyonlar hızlı bir şekilde doluyor. Sizlerde balayı tatilinizi kiralık balayı villalarında yapmak istiyorsanız rezervasyon için geç kalmayın,sadece %15 ödeyerek aylar öncesinden rezervasyonunuzu yaparak beğendiğiniz villada güzel bir balayı tatili yapabillirsiniz.

kiralık balayı villası

Balayı villası kiralarken dolandırıcılara dikkat etmenizi de öneririz. Zira bu en özel tatilinizi kimsenin size zehir etme hakkı yoktur. Bu konuda mağdur olmanızı istemeyiz. Bu yüzden villa kiralama hizmeti veren web sitelerini incelerken Türsab’a bağlı olan bir seyahat acentası ile iletişime geçiniz. İletişime geçtiğiniz villa kiralama firmasından şirket ismini veya acenta ismini öğrenin, seyahat acenta numarasını Türsab'ın sitesinden sorgulatın, böyle bir acenta var mı kontrol edin.

İyi tatiller...

www.tatilimden.com 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !