GENİŞ AİLE VİLLASI KİRALAMA

2020 yılı yaşanan gelişmeler ve Covid 19 Virüsü'nün de etkileri ile tatilciler Kiralık Villa Tatili ne yönlendirdi. Villa Kiralama ile tatilciler izole bir tatilin yanı sıra ekonomik bir tatil seçeneği de elde etmiş oldular. 

 Ekonomik Villa Kiralama çeişitleri nelerdir  diyecek olursanız elbette ki bu sorunun cevabı Kiralık Geniş Aile Villaları. Bir kaç ailenin birleşerek kiralayabileceği ve rahatlıkla 12 - 14 -16 - 18 kişi kapasiteye ceva verebilen bu villalar ekonomik, izole ve hijyenik bir tatil imkanı sunuyor. 

 Günlük yada Haftalık olarak kiralanabilen Geniş Aile Villaları, fiyatları bakımından neredeyse Balayı Villaları ve Çekirdek Aile Villaları ile aynı fiyata sahiptir. 5, 6, 7 odalı olabilen Geniş Aile Villaları, misafirlerine uygun havuzları ve bahçeleri ile rahat bir villa tatili hizmeti vermektedir.

 Geniş Aile Villaları Kiralamak isteyen tatilciler için tatilimden.com olarak farklı bölgelerde, farklı kapasitelerde kiralık, korunaklı, muhafazakar, müstakil, özel havuzlu geniş aile villalarımız mevcuttur. 

 Kiralık Geniş Aile Villası Konumlarımız şu şekildedir;

Kiralık Geniş Aile Villaları Kalkan,

Kiralık Geniş Aile Villaları Kaş,

Kayaköy Geniş Aile Villası Kiralama,

Fethiye Geniş Aile Villası Kiralama,

Ölüdeniz Kiralık Geniş Aile Villaları,

Göcek Geniş Aile Villaları Kiralama şeklindedir.

 Birkaç aile birleşerek daha ekonomik bir fiyata gelen Geniş Aile Villası Tatili ni sizlere de öneririz.

 KİRALIK GENİŞ AİLE VİLLALARI hakkında detaylı bilgi, iletişim, telefon, online rezervasyon, fiyat, indirim, kampanya, fotoğraf, resim, konum gibi bilgiler için tatilimden.com adesimizi ziyaret edebilirsiniz.

 İyi tatiller dileriz.

www.tatilimden.com 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !