GENİŞ AİLE VİLLASI KİRALAMA

2020 yılı yaşanan gelişmeler ve Covid 19 Virüsü'nün de etkileri ile tatilciler Kiralık Villa Tatiline yönlendirdi. Villa Kiralama ile tatilciler izole bir tatilin yanı sıra ekonomik bir tatil seçeneği de elde etmiş oldular. 

 EkonomikVilla Kiralama çeişitleri nelerdir  diyecek olursanız elbette ki bu sorunun cevabı Kiralık Geniş Aile Villaları. Bir kaç ailenin birleşerek kiralayabileceği ve rahatlıkla 12 - 14 -16 - 18 kişi kapasiteye ceva verebilen bu villalar ekonomik, izole ve hijyenik bir tatil imkanı sunuyor. 

 Günlükyada Haftalık olarak kiralanabilen Geniş Aile Villaları, fiyatları bakımından neredeyse BalayıVillaları ve Çekirdek AileVillaları ile aynı fiyata sahiptir. 5, 6, 7 odalı olabilen Geniş Aile Villaları, misafirlerine uygun havuzları ve bahçeleri ile rahat bir villa tatili hizmeti vermektedir.

 GenişAile Villaları Kiralamak isteyen tatilciler için tatilimden.com olarak farklı bölgelerde, farklı kapasitelerde kiralık, korunaklı, muhafazakar, müstakil, özel havuzlu geniş aile villalarımız mevcuttur. 

 Kiralık Geniş Aile Villası Konumlarımız şu şekildedir;

KiralıkGeniş Aile Villaları Kalkan,

Kiralık Geniş Aile Villaları Kaş,

KayaköyGeniş Aile Villası Kiralama,

FethiyeGeniş Aile Villası Kiralama,

ÖlüdenizKiralık Geniş Aile Villaları,

GöcekGeniş Aile Villaları Kiralama şeklindedir.

 Birkaç aile birleşerek daha ekonomik bir fiyata gelen Geniş Aile Villası Tatili ni sizlere de öneririz.

 KİRALIK GENİŞ AİLE VİLLALARI hakkında detaylı bilgi, iletişim, telefon, online rezervasyon, fiyat, indirim, kampanya, fotoğraf, resim, konum gibi bilgiler için tatilimden.com adesimizi ziyaret edebilirsiniz.

 İyi tatiller dileriz.

www.tatilimden.com 

0 Yorum

    Sizde Yorum Yapın

    E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !