REZERVASYON NASIL YAPILIR?

Tatil villalarına nasıl rezervasyon talebi yollanır?

Villa Kiralama Rezervasyon Talebi Nasıl Yollanır sorusunun cevabı aslında çok kolay, www.tatilimden.com ana sayfasında yer alan arama motorundan kaç kişi olduğunuzu, tatile çıkacağınız tarihi ve dönüş tarihinizi yazdıktan sonra ara butonuna tıklayınız.

Ekranınızda oluşacak listedeki tatil villaları sizin istediğiniz tarihlerde müsaitliği olan ve kiralanmaya hazır olan villalardır. Siz arasından beğendiğiniz villayı seçiniz ve villanın detaylarının olduğu sayfada tüm detaylarını ve fotoğraflarını inceleyiniz.

“Tamam ben bu villada tatil yapmak istiyorum” dediğiniz anda ekranın sağ tarafında yer alan turuncu renkli bölümden son kez tatil tarihlerinizi girerek fiyatı yeniden hesaplattırdıktan sonra rezervasyon talebi yollayabilirsiniz.

villa tatili rezervasyonu

İş arkadaşlarımız villanın müsaitliğini son kez kontrol ettikten sonra size uygun olduğuna dair bir onay vereceklerdir. Onaydan sonra ister kredi kartınızla, isterseniz eft ile hesabımıza ön ödeme tutarını yatırarak villayı adınıza rezerve etmiş olursunuz.

Ekibimiz de siz tatildeyken size ücretsiz bir şekilde rehberlik hizmeti sunar. Örneğin Fethiye' de Tatil yaptığınız bölgede neler yapılır, hangi plaja gidilmesi gerekir. Özellikle nerelerde daha lezzetli yemekler yenir gibi bilgileri sizlere istediğiniz zaman iletirler.

 

Villa Kiralama Sitesinin Güvenlirliğini Nasıl Anlaşılır?

Villa Kiralama sitesinin "Hakkımızda" bölümü, "İletişim" bölümü veya sitenin anasayfasının en altında ki bölümde logolar arasında Türsan'ın olıp olmadığına bakmalısınız. TÜRSAB Üyesi ise, lisans numarsı mutlaka orada görünmelidir. Bu numarası ile Türsab resmin sitesinden doğruluğunu kontrol ederek. dolandırıcılardan ve lisanssız firmalardan da konumuş olursunuz.

  Eğer Türsab Logosu görürseniz firmanın Acenta Numarasına bakınız, sitede herhangi bir yerde belirtilmiyorsa iletişim kurarak Türsab üyesi olup olmadıklarını teyit ediniz. Eğer üye iseler size üye numaralarını söylerler, siz de www.tursab.org.tr sitesinden "acentalar" menüsü altındaki "üye acentalar" başlığına tıklayıp böyle bir seyahat acentası var mı kontrol edebilrsiniz.

Aşağıdaki resimde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ( Türsab )' ne ait logolar bulunmaktadır.

Villa Kiralama yaptığınız şirketin, iletişim, telefon, websitesi gibi bilgilerini Türsab Resmi sitesinde lisans numarasını sorgulatarak görebilirsiniz.

Unutmayınız, sizler tatil yapıyorsunuz, Kiralık Villa Şirketleri arsında Türkiye'de güvenilir tatil için Türkiye Seyahat Acentaları Birliği'ne üye olan firmalarla iletişime geçmeye özen gösteriniz.

Şimdiden herkese mutlu tatiller...

 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !