Karavan Satın Almak mı Karavan Kiralamak mı ?

 Karavan ile yaşamak, yolculuk yapmak yada tatil yapmak hepimizin hayalidir.

 Pratik, kullanışlı, ekonomik, eğlenceli ve tam donanımlı araçlar ile seyahat etmek, tatil yapmak hem çok daha ucuz, hem çok daha keyifli. Özgürce yolculuk yaparak, dilediğiniz manzarada konaklayabileceğiniz Karavan tipi araçlar hakkında ne kadar bilgiye sahibiz ? Karvan Satın Almak mı yoksa Karavan Kiralamak mı ? Sizce hangisi daha ekonomik, eğlenceli yada mantıklı ? Gelin Karavanları birlikte inceleyelim.

 Çekme Karvan, Camper Caravan yada  MotoKaravan'ın satın alım veya bakım maliyeti yalnıca yaz aylarında bir kullanım için pahalı olabilmektedir. Bugün bir motokaravan ortalama olarak 20 bin dolar gibi fiyatlardan başlamaktadır. Alacağınız caravan kadar aracınızın motor ve karoser durumuda son derece önemlidir. Yüksek kilometreli yıpranmış bir araç size vakit ve nakit kaybettirebilir.

 Karavan Alım Maliyeti'nin yanısıra bakım maliyetleride bulunmaktadır. Karavanların içersinde bulunan elektirikli elektiriksiz tüm aletlerin ve ekipmanların sürekli kontrol edilmesi, bakımlarının yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde size masraf çıkartabilir. Minik seyahat evinizin hareket edebilmesi için, motor bakımlarını da aksatmamanız sizin faydanıza olacaktır. 

 Eğer sizde yaz aylarında bir kaç hafta yada bir ay için Karavan Hayali kuruyorsanız bu maliyet ve mafraflar ile Karavan Satın Almak pek de mantıklı görünmüyor. 

 Peki Karavan Tatili Hayalimizi Nasıl Gerçekleştireceğiz ? diye sorarsanız, size cevabımız Karavan Kiralamak olacaktır.

Kiralık Karavan ile Seyahat Etmek,

Kiralık MotoKaravan ile Tatil Yapmak hem ekonomik hemde çok daha güvenli bir yol olarak mümkün. Üstelik hiç bir bakım, onarım masrafı olmadan bu keyifi yaşayabilirsiniz. Daha önceden hiç bir deneyiminiz olmayan Karavan Hayatı, Karavan Tatili, Karavan Seyahati gibi konular hakkında Kiralayarak bilgi edinebilirsiniz.

Karavan İç Kabin Bakımları,

Karavan Tuvalet Duş WC Bakımları,

Karavan Güneş Paneli Akü Elektirik Bakımları,

Karavan Lastik Tekerlek Motor Bakımları sizin için önceden yapılmış,

içerisinde Navigsayon, TV, Kablosuz İnternet, Araç Takip Sistemi gibi konfor ve güvenliğiniz için düşünülmüş özelliklere sahip Bir Karavan Kiralama yapabilirsiniz.

 Kiralık Karavan ile tatilinizi gönlünüzce yapabilir, seyahatlerinizi çok daha konforlu gerçekleştirebilirsiniz.

 Muğla ve Antalya ili Karavan Kiralama yapılarak gezilebilecek birbirinden özel ve güzel noktalara sahiptir.

 Bugüne kadar Karavan Kiralamak isteyen kişiler karavanlarını teslim almak için İstanbul'a, İzmir'e yada Kocaeli'ye gitmek zorunda kalıyordu. İstanbul - Fethiye arsının yakaşık 750 km olduğunu ve bu yolculuğun en az 10 saat süreceğini unutmamak gerek. Başlangıçta 10 saat, bitiminde de 10 saat yolculuk edilmesi gerekmekte idi. Buda en az 2 gününüzü kaybetmenize neden olacak bir yolculuk süresidir.

 Günümüzde bir Fetur Group Markası olan tatilimden.com sayesinde uzun ve stresli yolculuklar yapmak zorunda kalmaksızın Karavan Tatili yapmak mümkün. 

Nasıl mı ? tatilimden.com ,

Muğla Karavan Kiralama Hizmetleri,

Antalya Karavan Kiralama Hizmetleri başlıkları altında bu deneyimiz yaşamak isteyenler için 12 ay aktif olarak kısa süreli kiralama hizmeti veriyor.

 Tek yapmanız gereken uçak biletinizi almak ve bilgilerinizi tatilimden.com a bildirmek. Tercih ettiğiniz havaalanına, bölgeye yada noktaya Kiralık Karavanınız teslim ediliyor ve kiralama bitiminde teslim alınıyor.

 Antalya Gazi Paşa Havalimanı Karavan Kiralama ( Antalya Gazi Pasa Airport Caravan Rental Services ),

Antalya Havalimanı Karavan Kiralama ( Antalya Airport Caravan Rental Services ),

Dalaman Havalimanı Karavan Kiralama ( Dalaman Airport Caravan Rental Services ),

Milas Bodrum Havalimanı Karavan Kiralama ( Milas Bodrum Airport Caravan Rental Services ),

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Karavan Kiralama ( Izmir Adnan Menderes Airport Caravan Rental Services ),

Denizli Çardak Havalimanı Karavan Kiralama ( Denizli Cardak Airport Caravan Rental Services ) 

için tatilimden.com u aramanız yeterli.  24 / 7   + 90 538 417 40 48 

Karavan Tatili, Karavan Seyahati, Kiralık Karavanlar, Karavan Çeşitleri, Karavan Bakımları, Karavan Arıza Tamiri gibi konular hakkında telefon, çağrı merkezi, iletişim, rezervasyon, yardım, fiyatlar, indirim, kampanyalar, konumlar, haritalar gibi bilgiler için tatilimden.com u ziyaret edebilirsiniz.

 İyi Tatiller..

www.tatilimden.com 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !