Kıdrak Villas Ölüdeniz

2020 yaz sezonu ile hizmete girecek olan Kıdrak Villas Ölüdeniz Mayıs ayı sonunda misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

 Tamamen ahşaptan imal edilmiş, dört adet bungolowdan oluşan Kıdrak Villaları, Fethiye Ölüdeniz'de. Bir birinden bağımsız 4 adet ahşap villa, kendi korunaklı bahçe ve havuzları ile misafirlerine unutulmaz bir villa kiralama deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

 Bir tarafı çam ormanları ile çevrili olan Kıdrak bölgesi diğer yandan da denize uzanmakta ve adını verdiği Kıdrak Plajı ile ilgileri üzerine çekiyor. Kıdrak Villas, Kıdrak Plajı'na 5 dakika yürüme mesafesinde olup, sıcak yaz günlerini denizde geçirmek isteyen misafirler için de denize çok yakın bir konumda yer almakta. Dileyen misafirler araçları ile de Kıdrak Plajı'na gidip gelebilir ancak ne kadar yakın olduğunu görünce yürümek isteyeceğinizden eminiz.

 Kıdrak Villas, dünyaca ünlü Ölüdeniz ve Ölüdeniz Plajı'na da yürüyerek 15, araç ile 5 dakika mesafede bulunmaktadır.

Kıdrak Villas, yine Fethiye'nin Faralya Uzunyurt Köyü'nde bulunan Kelebekler Vadisi'ne araç ile 20 dakika mesafede dir.

Kısacası daha önce Fethiye, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi'ni ziyaret etmişiseniz, Kıdrak Villaları, Ölüdeniz ile Kelebekler Vadisi'nin tam ortasında konumlanmaktadır. Liberty Lykia World Hotel'de Kıdrak'ta yer almaktadır.

Modern tarzı ve mimarisi ile Kıdrak Villas Ölüdeniz, özellikle Balayı Villası Kiralama konseptinde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

Ölüdeniz Kıdrak Villas, 1+1 ve 2+1 olacak şekilde planlanmış ve bir birinden bağımsız, korunaklı villla kiralama amaçı ile inşaa edilmiştir.

tatilimden.com olarak sakin, korunaklı, muhafazakar, denize yakın, doğa manzaralı ve de balayı konsepti villa kiralama için Kıdrak Villas Ölüdeniz' i siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunuyoruz.

 Kıdrak Villas Ölüdeniz hakkında detaylı bilgi, fiyat, kampanya, online rezervasyon, telefoniletişim bilgileri için lütfen Fethiye Ölüdeniz Villa Kiralama linkimize tıklayınız.

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !