Neden Kiralık Villada Tatil Yapmayı Tercih Etmeliyim? 

Tatilinizi kiralık villada yapmayı tercih etmek için pek çok sebep bulunmaktadır.

(İnsan nasıl burada tatil yapmak istemem derki?)

Otellere giriş esnasında tesislerin büyüklüğü ve gösterişli oluşu bizlerin gözlerini boyuyor ve bazı şeylerin farkına tatilimiz esnasında varabiliyoruz. Ne demek bu derseniz, kocaman bir otele giriyoruz ve tatilimiz başlıyor, farkında olmadan sürü halinde kahvaltıya gidiliyor, belirlenen saatler dışında kahvaltı yapmanız veya yemek yemeniz size ekstra ücret olarak yansıyor.

Bu tarz tesislerin çoğu ticari amaçlı olduğu için kazançlarını arttırma düşüncesine kapılıp kaliteden ödün vermeye başlıyor, özellikle çoğu herşey dahil otelde, ikinci üçüncü kalite gıda ürünleri kullanılıyor ve bizim bunları tatilimize başlamadan önce denetlememiz imkansız. İstediğiniz kola her zaman evinize aldığınız koladan farklı bir kola oluyor, içtiğiniz alkol adı aynı olsa bile kalite farkı oluyor, bir çok marka rakı var, bir çok marka bira var hangisini tükettiğinizi bazen bilmiyorsunuz. Kullanılan yağlar hakkında bir bilginiz yok, açıkçası bu konuya uzattıkça uzatabiliriz ama bazı büyük markalar haricinde kaliteye önem veren çok bir firma yok, varsa da bize o işletmelerin denk gelme ihtimali nedir?

1 yıl boyunca çalışıyoruz ve yaz geldiğinde ailemizle tatile gitmek istiyoruz. Yılda bir veya iki kere çıktığımız tatilimizi şansa bırakıp gittiğimiz tesisin ne kadar bize uygun olduğunu bilmeden tercih yapıp otelde hayal kırıklığına uğramaya gerek var mı sizce? Diyelim ki yorumları okuduk ve gittik, senin kriterlerine göre kaliteli veya güzel olan hizmet sizce başka birine göre de aynı düzeyde midir?

Peki havuza ne demeli? Sizinle birlikte aynı anda birçok insan o havuza giriyor, çok mu sağlıklı bir durum?

İstemediğiniz gürültülere maruz kalmanız, otelin bahçesinde yankılanan animasyonların gürültüsü, sınırlı saatlerde sınırlı aktivitelerin yapılması, tüm bunlar vb gibi durumlar tatilinizde size huzur ve rahatlama vereceği anlamına mı geliyor?

Fakat villa kiralama sisteminde yapacağınız tatil size tamamen özgürlük veriyor, kendi tükettiğiniz ürünleri tüketmeye devam edersiniz, istediğiniz zaman bahçenizde mangalınızı yaparsınız, istediğiniz saatte havuza girersiniz, ne zaman isterseniz o zaman kahvaltınızı yaparsınız, canınız eğlenmek isterse eğlenir, dinlenmek isterse tamamen size veya ailenize ayrılmış olan kendi bahçenizde istediğiniz alanda dinlenirsiniz...

Son yıllarda villa kiralayarak tatil yapma fikri oldukça hızlı yaygınlaşmaktadır. Kişi sayısına, manzarasına, bulunduğu mevkiisine ve tarihe göre fiyat farklılıkları gösteren villalar aslında pahalı bir tatil yöntemi değildir. Özellikle ailecek yapacağınız bir tatil planlıyorsanız mutlaka kiralık villalara bir göz atınız.

www.tatilimden.com adresi Fethiye ve Kalkan bölgesinde çok güzel villaları portföyünde bulundurmaktadır.

 Türsab'a bağlı olan bu firma hem güvenilirdir hemde sizin Villa tatilinizi en güzel şekilde geçirip mutlu bir şekilde evinize geri dönmeniz için çaba sarfetmektedirler...

Erken Rezervasyon Fırsatı Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız. 

Herkese iyi tatiller diliyoruz...

Bir sonraki blog yazımızı okumak için lütfen tıklayınız.

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !