KORUNAKLI HAVUZLU VİLLA

Korunaklı Havuzlu Villada Tatil

Villanın bahçesindeki havuzun etrafı tamamen kapatılarak (ağaçlar, branda veya yüksek duvarlar ile), dışarıdan başkalarının havuzu ve bahçeyi görmesinin engellendiği ve bu sayede havuzdaki tatilcilerin huzur dolu rahatça güneşlenip havuz keyfi yapmasına olanak sağlayan villalara Korunaklı Havuzlu Villa denir.

Bu tarz villalar, başta muhafazakar aileler olmak üzere kendini rahat hissetmek isteyen diğer misafirlerimiz tarafından da talep görmektedirler. Tatile gelen misafirlerimiz dışarıdan görünmek, havuz keyfi yaparken sokaktan geçen insanlar tarafından gözetlenmek istemiyorlar. Tamamen korunaklı bir havuzun tadını çıkarmak birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Özellikle muhafazakar aileler dışında balayı tatiline gelmek isteyen balayı çiftleri tarafından ilgi gören korunaklı villalar, aylar öncesinden rezervasyonlarını almaya başlıyor. Durum böyle olunca tatil sezonu başlamadan bu tarz muhafazakar villalar (korunaklı villalar) yaz dönemi için doluyor. Dolayısıyla rahat, gözlerden uzak bir tatil yapmak istiyorsanız sizlere önerimiz, lütfen rezervasyonlarınızı minimum 2 ay önceden yapmanızdır.

Balayı çiftleri aylar öncesinden düğün hazırlıklarına başladığı için rezervasyonları son dakikaya bırakmıyor, zaten düğün tarihleri ve balayı tarihleri de belli olduğunda dolayı en fazla erken rezervasyon talebi balayı çiftlerinden gelmektedir.

korunaklı villa

Peki neden balayı çiftleri korunaklı havuzu olan villaları tercih ediyor?

Balayı tatili, yeni evli bir çift için büyük bir öneme sahiptir. Sevdiği insanla başbaşa ve romantik bir balayı geçirmeyi bütün balayı çiftleri isterler. Balayı tatilindeyken, hem bağımsız hem de özel bir ortam hayal eden balayı çiftleri, korunaklı villalarda istedikleri rahat ortamı fazlasıyla bulabiliyorlar. Eşinizle birlikte istediğiniz saatte havuza girebilir, istediğiniz zaman dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Bu yüzden korunaklı villalar balayı çiftleri tarafından yoğun talep görmektedirler.

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !