Muhafazakar Alkolsüz Tatil Aktiviteleri ve Turları

 Muhafazakar bir tatil anlayışıile tatil yapmak, sevdikeriniz ile birlikte huzurlu bir tatil mi geçirmek istiyorsunuz ? 

 Herkesten uzak, havuzuve bahçesi dışarıdangörünmeyen izole bir villa kiralayarak bu muhafazakar korunaklı bir tatil geçirebilirsiniz.

 İslami Muhafazakar ( Hidjab Tatil Villaları ) olarak da bilinen, etrafı duvarlar ve perdeler ile korunaklı hale getirilen özel müstakil villalar bu tarz bir tatil için en uygun seçenek. 

 Türkiye'de MuhafazakarKorunaklı Villaakla ilk gelen noktaların başında olan Kaş, Kalkan ve Fethiye bölgeleri her yıl milyonlarca ziyaretçiye gönüllerince bir tatil yapma imkanı sunuyor. Hatta bu villaların bir çoğunda kapalı havuz, jakuzi, masa tenisi, langırt gibi ek ürünlerde muhafazakar ailelerin, muhafazakar çiftlerin hizmetine sunuluyor.

 Peki, korunaklı, izole, huzurlu bir konaklama çeşidi olan villaları rahatlıkla bulabilen tatilciler, katılabilecek Muhafazakar Aktiviteler ve Turlarile ilgili ne gibi imkanlar bulabiliyor ?

 Günümüzde, tatil yörelerinde yabancı turistlerin de gelmesi ile, Muhafazakar Tatilcilerin tekne turlarına, dalış, safari aktivitelerine ve kültürel turlara katılma imkanları kısıtlanmış oluyor. Kendi kültür ve yaşayış biçimlerine uygun olmayan insanlar ile aynı teknede, gemide, minibüste veya otobüste bir gün geçirmek zorunda kalan muhafazakar Müslüman tatilcilerbu sebeplerden turlara katılmaktan vazgeçiyor.

 Muhafazakar Müslüman Ailelereve Çiftlereyönelik turlar bulmak, yazlık yörelerde neredeyse imkansız.

 Bu sebepten Tatilimden.com olarak Helal Tatilimden adı altında kolları sıvayan Fetur Turizm 2021 yılı yaz sezonunda yalnızca Muhafazakar Müslüman misafirlerin olduğu tur organizasyonlarına başlama kararı almıştır,

 Alkolsüz, Muhafazakar, Helal KonseptTekne Turları, Haşema ile Dalış, Rafting, Jip Safari, Otobüslü Rehberli Kültür Turları planlanmaya başlayan Fetur Turizm yani Helal Tatilimden, 2021 yılı Haziran ayında turlarını hayata geçirecektir.

  Helal Tatilimden olarak düzenlemeyi düşündüğümüz tur ve aktiviteler şu şekildedir;

 AlkolsüzHelal Konsept Fethiye Tekne Turları,

 Alkolsüz Helal Konsept Ölüdeniz Tekne Turları,

 Muhafazakar İslami Konsept KalkanTekne Turları,

 Muhafazakar İslami Konsept Kaş Tekne Turları,

 İslami HelalKonsept KekovaTekne Turları,

 İslami Muhafazakar Saklıkent Kanyonu, Gizlikent ŞelalesiTurları,

 İslamiMuhafazakar Dalyan, İztuzu Plajı Turları,

 Muhafazakar Helal Konsept Ölüdeniz& Kayaköy Turları,

 Muhafazakar MutaasıpAileler ve Çiftleriçin Tüplü DalışTurları,

 Mutassıp Ailelerve Çiftleriçin Dalaman Rafting Turları,

 Hidjap Teseddür HaşemaBayanlara uygunaktivite ve günübirlik turlar.

 

 2021 yılı yaz aylarında tatillerini geçirmek için Kaş, Kalkan, Göcek, Fethiye, Ölüdeniz, Kayaköy, Faralya Alınca bölgelerini tercih eden misafirlerimiz, Tatilimden.com ile Korunaklı İslami Muhafazakar Villalarını kiralayabilir, İslami Muhafazakar Günübirlik Turlar ve Aktiviteler için de aynı zamanda yerlerini ayırtabilirler.

 Farklı bölgelerden kendi imkanları ile gelerek turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz için de Helal Tatilimden, Muhafazakar Turlaruygundur.

 Muhafazakar İslami Helal Konsept Günübirlik Aktiviteler ve Turlar hakkında detaylı bilgi, telefon, iletişim, rezervasyon, fiyatlar, seçenekler, özellikler, resimler, fotoğraflar, indirim, kampanyalar için lütfen bize ulaşın.

 İyi Tatiller..

Tatilimden ve Helal Tatilimden birer Fetur Group markası olup, tüm hakları saklıdır.

0 Yorum

    Sizde Yorum Yapın

    E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !