Ölüdeniz Aktiviteli Paket Tatil Turları

 Her yıl yerli yabancı ziyaretçilerinin yaz tatilleri için tercih ettiği Ölüdeniz Fethiye'nin güzide bir tatil yeridir. Dünyaca ünlü bir tatil beldesi olan Ölüdeniz, Kumburnu Plajı, yemyeşil ormanları, mas mavi suları ile Mavi Baraklı bir tatil isteyen tüm ziyaretçilerin ilgisini görüyor.

 Ölüdeniz Aktivite Tatili yapmayı düşünenler için adeta bir cennet denilebilir. Farklı farklı aktiviteler ile dolu dolu bir tatil yapmayı düşünen misafirleri birbirinden farklı 50 civarında aktivite ve tur bekliyor.

 Paket Tatil içerisinde, Ölüdeniz günübirlik tekne turları, rafting, tüplü dalış, jeep safari, yamaç paraşütü, Kelebekler vadisi turu gibi seçenekler yer alıyor.

 Paket Tatil Seçenekleri, özellikle gençlere yönelik olarak kaynaşma ve tanışma imkanı vaadeden, ekonomik fiyatları dolu dolu bir tatil hayal eden tüm misafirleri kendisine hayran bırakıyor.

 Türkiye'nin önde gelen tatil markası Tatilimden.comFethiye Paket Tatili için misafirlerine farklı farklı tur paketleri sunmaktadır. 

 Fethiye Full Extreme Tatil Paketi 7 gece 8 gün,

Ölüdeniz Paket Turu 4 gece 5 gün,

Fethiye Eko Tatil Paketi 4 gece 5 gün,

Fethiye Likya Paket Turu 5 gece 6 gün,

Fethiye 3 ü 1 arada Paket Tatili 3 gece 4 gün,

 Mini Fethiye Paket Turu 3 gece 4 gün,

 Bol Adrenalin Fethiye Paket Turu 3 gece 4 gün.

 Fethiye Paket Aktivite Tatil ini tercih eden misafirlerin katılmak isteyebileceği turları sıralamak gerekirse;

 Fethiye Tüplü Dalış Turları,

Dalaman Çayı Rafting Turları,

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuşu,

Ölüdeniz & Kelebekler Vadisi Tekne Turu,

Ölüdeniz Kayaköy ATV Safari Turu,

Fethiye Kayaköy At Safari Turu,

Fethiye Saklıkent Kanyonu Jeep Safari Turu,

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu,

Fethiye Kayaköy Ölüdeniz Turu,

Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu Turu ( Karadan )

Dalyan İztuzu Plajı Turu şeklinde sıralanabilir.

 Tatil tüketicisi, bir önceki en iyi deneyiminin üzerinde bir tatil planlama eğilimi gösteriyor. Daha iyi bir tatil hedefi için kısıtlı bir bütçeye sahip olan tatilcilerin imdadına Tatilimden.com yetişiyor. Ekonomik fiyatlar ile konaklama ve aktivite & tur hizmetlerini toptan olarak sunan firmamız 1984 'den beri Fethiye ve Ölüdeniz bölgesinde hizmet vermektedir.

 Tatilimden.com / Pakettatilimden.com bir Fetur Group markasıdır.

  Aktivite Tatili gibi başlıklar altında arama motorlarında talebinize uygun bir tatil planlıyorsanız sizleri Tatilimden.com çağrı merkezini aramaya davet ediyoruz.

Paket Tatil Çeşitleri Fethiye hakkında detaylı bilgi, iletişimtelefon, rezervasyon, yardım, konum, fiyatlar, kampanyalar, indirimler için tatilimden.com u arayabilirsiniz.

 İyi tatiller.

www.tatilimden.com 

 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !