Yılbaşında Sevgili ile Gidilecek Yerler

2018 yılbaşı gecesi pazar gününe denk geldiği için yılbaşı tatili toplamda 3 gün oluyor. Bu aslında güzel bir yılbaşı tatili için ideal bir fırsat olarak dikkatimizi çekiyor.

Yılbaşını sevgilinizle geçirmek istiyorsanız çok özel bir plan yapmalısınız. Her zaman gidilen yerlerden daha farklı bir yer seçmelisiniz. Böylelikle çok daha özel ve romantik bir yılbaşı gecesi planlamanın ilk adımını atmış olursunuz. Bir göl evi, dağ evi, deniz manzaralı villa veya romantik bir otel gibi farklı mekanlarda romantik yılbaşı planları yapabilirsiniz. Manzarası çok güzel bir yerde bir kamp planı da çok farklı bir sürpriz olacaktır. Ateş başında sevgilinizle yeni yıla girebilirsiniz.

 

İlk olarak size önerim, Balayı Villası...

balayı villasıGüneyde deniz manzaralı, ısıtmalı havuzu olan hatta salonunda jakuzisi olan küçük bir villa kiralamanızı önerebilirim. Websitemizdeki balayı villaları bölümüne tıklayıp akdenizde yer alan kiralık güzel villalara ulaşabilirsiniz.

 

Bir diğer önerim; Kapadokya...

Kapadokya'da çok güzel oteller var. Eski taş binaların veya mağaraların özenle restore edilip şık otellere çevrildiği bu bölgede sevgiliniz ile romantik bir yılbaşı tatili geçirebilirsiniz. Eğer şansınız var ise yılbaşı döneminde hava güzel olur ve belki sevgiliniz ile balon turuna katılabilirsiniz.

 

Sıradaki tavsiyem ise Maşukiye Evleri...

maşukiye evleri

Kocaeli Kartepe bölgesinde bulunan bu yer, oldukça şirindir. Eğer doğayı seviyorsanız, doğa ile iç içe, romantik bir tatil yapabilirsiniz. Buradaki bungalovlardan kiralayıp çok güzel bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

 

Alaçatı'da Sokak Partisine Ne Dersiniz?

alaçatı yılbaşı

Alaçatı denince aklınıza yaz tatili gelebilir belki ama yılbaşı sokak partilerinin Alaçatı'dan daha güzel planlanıp yapıldığı bir yer daha görmedim. Tıklım tıklım olan sokaklarında eğlence sabahlara kadar devam ediyor. Bu bölgedeki otellerin oldukça şık ve özel olduğunu da düşünürsek Alaçatı'da yılbaşı tatili de güzel bir tatil olarak alternatifleriniz arasında yer alabilir.

 

Peki Hiç Sakız Adası'nı Merak Ettiniz mi?

Yunanistan güzel adalarından birisi olan Sakız adasında yılbaşı partileri Alaçatı'dan daha zevkli desem ilginizi çeker mi? Meydana kocaman bir yılbaşı ağacı dikiyorlar ve etrafında etkinlikler başlıyor. Sabahlara kadar hareketli olan bu meydanda sevdiğiniz insanla çok eğleneceksiniz.

 

Daha birçok alternatifimiz var aslında, mesela kayak tatili yapılabilir, Uludağ vb gibi, yada yurtdışında Prag, Amsterdam, Roma gibi şehirler gezilebilir.

 

Aşağıdaki butonlardan bu yazıyı paylaşarak farklı bir 2018 yılbaşı tatili için tavsiyelerimizin arkadaşlarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ, ARKADAŞLARINDA OKUSUN...

2 Yorum

  • sezer 8 Aralık 2017 Cuma

    gerçekten güzel yerlermiş görmek isterdim :)

  • Gamze Taskinsu 4 Aralık 2017 Pazartesi

    Yeni yıla bir grup arkadaşla aslında güzel bir villada girmek en iyisi galiba ;) bize birkaç villa önerirmisiniz? Kayaköy de olabilir, yada Kalkan da da villalariniz var sanırım, oradan da olabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum Tatilimden ekibine...

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !