Villada Tatilin Avantajları

Villa tatili, kendinize ait bir evde tatil yapmaya benzer, nasıl ki evinizde yemek yapıyorsanız, bulaşık ve çamaşır yıkıyorsanız aynı durum kiralık villada tatilde de vardır, tabi ki bu tamamen sizin isteğinize bağlı, istemiyorsanız yemek yapmak veya birşeyler yıkamak zorunda değilsiniz. En güzel restaurantları size tarif edebiliriz.

Bazı aileler ise dışarıda yemek yemeyi fazla sevmezler, kullanılan yağlara ve gıdalara güvenmezler, bu şekilde düşünen aileler için villada tatil yapıp, kendi yiyeceklerini kendilerinin hazırlaması düşüncesi çok olumlu bir durumdur.

kayaköy kiralık muhafazakar villa

Fotoğraftaki kiralık muhafazakar villayı incelemek için fotoğrafın üzerine tıklayınız.

Mevcut yaşamınızı yazlık villaya taşıdığınızı düşünün, kiraladığınız bu yazlıkta 1 hafta veya daha uzun bir süre kendi evinizdeymiş gibi konforlu ve huzurlu bir tatil yapıyorsunuz.

* Oteller gibi havuz giriş saatleri sınırlandırması yoktur. Kiralık villalarda istediğiniz saatte havuzunuza girebilirsiniz.

Otel havuzları gibi kalabalık havuzları yoktur, aslında havuzda sizden ya da aile fertlerinizden başka kimseler yoktur, havuz sadece size aittir.

* Muhafazakar bir aile iseniz, muhafazakar villalar sayesinde siz havuzunuzda keyif yaparken herhangi birisi bize bakıyor mu diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Huzurlu ve keyifli bir şekilde tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz.

* Muhafazakar otelleri gibi kadın erkek havuzları ayrı değildir, ayrı olan havuzlarda eşiniz ve çocuğunuz ile yüzemezsiniz. Oysa ki muhafazakar villa havuzundayken eşiniz ve çocuğunuz ile yüzebilir, tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

* Kiralık Villalarda havuz ve bahçe bakımı hergün yapılır ve bu sayede havuz her zaman temiz ve hijyenik kalır. 

* Otellerin bahçesinde dilediğiniz gibi davranamazsınız, ortak kullanım alanı olduğu için topluluk kurallarına uymanız gerekir. Oysa ki kiralık villanızın bahçesinde isterseniz eşiniz veya çocuklarınız ile şakalaşabilir, isterseniz mangalınızı yakabilir ve bahçenizde güzel bir yemek keyfi yapabilirsiniz. 

Kiralık villa tatili daha çok bağımsız ve özgür davranabildiğiniz bir tatil türüdür.

 

0 Yorum

Sizde Yorum Yapın

E-Mail adresiniz burada paylaşılmayacak. Sadece bilgi amaçlı tutulacak. !