KİRALAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Kiralamak istediğiniz villayı/apartı veya yatı/tekneyi ve kiralayacağınız tarihleri belirtip müsaitlik durumunu kontrol ettikten sonra sizden gerekli iletişim ve fatura bilgileri alınarak ön rezervasyon işleminiz başarıyla yapılmış olur. Ön rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren en geç 1 iş günü (yakın tarihlerdeki rezervasyonlar için), uzak tarihlerdeki rezervasyonlar için 3 iş günü içersinde toplam ücretin en az % 35'i kapora olarak banka havalesi veya kredi kartı ödemesiyle şirket hesabına alınır, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin olarak alınır.

Kapora hesabımıza geçtikten sonra (ortalama 1 iş günü) tarafınıza yazılı olarak (faks veya e-mail) rezervasyon onayı gönderilir. Rezervasyon onayı belgesinde toplam ücret, alınan kapora, kalan tutar ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

Villa tesliminde teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır ve ilanda belirtilen miktarda depozit alınır. Alınan depozito çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından eksiksiz/hasarsız olarak yapıldıktan sonra geriye ödenir.

 

VİLLAYA GİRİŞ ve ÇIKIŞ SAATLERİ

Giriş Saati: 15:00 (Öğleden Sonra)

Çıkış Saati: 10:00 (Sabah)

Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, haftalık kiralama 7 gece 8 gündür, villa teslimatı tatilimden.com yetkilisi veya villa sahibi tarafından yapılmaktadır.