ANTALYA KARAVAN KİRALAMA

Artık Antalya'da, Ege ve Akdeniz i gönlünüzce gezebileceğiniz Kiralık Karavan hizmeti veren bir firma var. 

 Yıllardır Kiralık Karavan da Tatili yapmak isteyen gezginler, İstanbul, Ankara veya İzmir den karavanlarını teslim almak zorunda bırakılmıştı. Bu şehirlerden yola çıkarak Ege ve Akdeniz i gezmeye gelmek ve geri dönmek neredeyse tatillerinin yarısını kapsıyor ve zaman kaybediyorlardı.

 Artık Antalya da hizmet verebilen, yepyeni bir Karavan Kiralama Şirketi hizmete girdi. Karavan Tatili için en populer noktaların tam ortasında yer alan Fethiye de Tatilimden.com aracılığı ile Kiralık Karavan çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 Karavan Kiralayarak Gezilecek en Populer noktalar olan  Akkaya, Marmaris, İçmeler, Datça, Köyceğiz,  Göcek, Fethiye, Kayaköy, Faralya, Kalkan, Kaş, Dalyan, Dalaman, Sarıgerme,, Patara, Finike, Bodrum, Ören, Akyaka, Demre, Kemer, Antalya, Belek, Side, Manavgat, Silifke, Anamur ve Mersin de kiralık karavan tatili hizmeti veren tatilimden.com siz değerli misafirlerini bekliyor. 

 Fethiye gibi kamp tatili ve karavan tatili yapılabilecek noktaların tam ortasına yer alan bir noktada kurulumuş olan Tatilimden Karavan Kiralama,  karavancılara kiralama öncesi ve kiralama sonrası ihtiyaç duyabileceği her türlü yardım, destek verebilecek konumda ve üstünlüktedir.

 Antalya'da Karavan Kiralamak İstiyorum ancak bulamıyorum diyenler,

 Antalya da Kiralık Karavan Şirketi Yok mu diyenler,

Antalya da Karavan Kiralamak İstiyorum ancak bulamıyorum diyenler,

Antalya da Kiralık Karavan Acentası yok mu diyenler

 Boşu boşuna yollarda zaman kaybetmesek de karavanımız ayağımıza gelse diyenler,

 

 TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) A grubu üyesi olan Fetur Group Turizm LTD ŞTİ güvencesi altında, tatilimden.com ile güvenli, ekonomik Karavan Kiralama deneyimine hazır olun.

 Uçak ile

Bodrum Milas Havalimanı,

Dalaman Havalimanı

yada Antalya Havalimanı gibi noktalara gelmeniz halinde , karavanınızı kiralayabileceğiniz bir hizmet veren tatilimden.com, karavan tatilcilerini hem zaman hemde para kaybından kurtarıyor.

 Muğla ve Antalya Karavan Kiralama Hizmetleri denilince artık bölgeyi tanıyan, bu topraklardan gelmiş yerel ama kurumsal bir Karavan Kiralama Firması olan tatilimden.com çözümleri ile birlikte yanınızda. 

 Antalya Kiralık Karavan,

Antalya Karavan Kiralama,

Antalya Kiralık Karavan,

Antalya  Karavan Kiralama

hizmetleri hakkında detaylı bilgi, iletişimtelefon, fiyat, indirim, kampanya, resim, fotoğraflar, online rezervasyon, yol yardım gibi konular için tatilimden.com ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 İyi tatiller.

www.tatilimden.com