BALAYI VİLLA TATİLİ

Balayı tarihiniz yaklaştı ve halen tatil planınızı netleştiremediniz mi? Aslında otelde küçücük bir odada balayı tatili yapmak istemiyorsunuz ve farklı alternatifler arayışında mısınız?

Sizlere son yıllarda yaygınlaşan balayı villalarında balayı tatili yapmanızı öneriyoruz. Yeni evlenen bir çiftin baş başa kalmayı istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Ve bu baş başa kalabileceğiniz tatil bir otelde asla olamaz. Otelde sadece odanız da baş başa kalabilirsiniz. Oysa ki balayı villalarında sadece size özel bir villa, bahçe ve havuz vardır. Ayrıca balayı villalarımızın hepsinin bir diğer ortak özelliği bahçelerinin ve havuzlarının dışarıdan (sokaktan veya yandaki binalardan) görünmemesidir. Bu gizlilik sayesinde sış dünyadan izole olarak huzurlu ve özel bir balayı tatili yaşayabilirsiniz.

Ev eşyalarınızın seçimi, evinizin hazırlanması, davetli listeleri, gelinlik damatlık, düğün derken hem  yeterince kalabalık ortamlarda bulundunuz ve hem de iyice yoruldunuz. Evliliğinizin ilk günlerin baş başa kalmak ve her anın tadını çıkarmak istiyor olmanız çok normal bir durum.

Kiralık balayı villalarımız balayı çiftleri için özel olarak hazırlanmış farklı özelliklerde ve büyüklüklerde olup, balayı otellerinden çoğu zaman uygun fiyatlara bile kiralanabilmektedir. 

Balayında villa tatili yapmak istiyorsanız ve bu konuda aklınızda sorular varsa www.tatilimden.com iletişim sayfasından bize ulaşarak sorularınızı rahatlıkla bize sorabilirsiniz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan tatil fikrinizi netleştirmek için size en iyi hizmeti verecek müşteri temsilcilerimiz mesai saatleri içinde sizlere hizmet etmektedir. Ayrıca iş arkadaşlarımız sizlere aradığınız kriterlere uygun villa seçeneklerini sunarak güzel bir balayı tatili yapmanıza yardımcı olacaktır.